تبلیغات
همه چی - به كجا چنین شتابان.....!

منبع: www.pingpongline.com/forum

اینو خوندم.گفتم بد نیس شما هم بخونین.
به كجا چنین شتابان.....!

نمی دانم از كجا واز چه صحبت كنم؟اما دلم به حال پینگ پنگ فارس می سوزد، با این همه استعداد در شهرستانهای مرودشت-گراش، اقلید،آباده، كازرون وحتی خود شیراز (و خلاصه بیش از بیست و چهار شهرستان) ! ولی متاسفانه پینگ پنگ استان پهناورفارس محدود شده به شیرازآن هم فقط به تعداد خاصی از بازیكنان شیراز.راستی چرا بازیكنان شهرستانهاهمانند بازیكنان مركز استان نمی توانند پیشرفت كنند؟حتما استعداد ندارند یا شاید مربیان خوبی ندارند ؟یاشاید به اندازه بازیكنان شیرازتمرین نمی كنند؟اما باید بگویم نه! بازیكنان شهرستانی هم استعداد،هم مربی وهم تمرین خوب دارند.و باز سوال پیش می آید چرامطرح نمی شوند؟جواب این سوالها وسوالهای دیگررابرایتان می گویم هرچند كه خود می دانید!بازیكن شهرستانی پارتی ندارد،كه به دلایل واهی انتصاب شود، معلوم است وقتی بازیكنی چند میدان كشوری ببیند سطح بازیش بهترازشهرستانیها می شود. به چه دلیل بازیكن شیراز بایدانتصاب شود؟چرااین انتصاب برای شهرستانی نیست؟این همه مسئولین بزرگوار استان می گویند می خواهیم پینگ پنگ شهرستانها شكوفا شود،آیا تا كنون زمینه شكوفایی رافراهم كرده اند؟زمانی كه بازیكن شهرستان با این همه سختی و مشكلات، تمرین می كند اما به حقش نمی رسد دیگررمق و انگیزه ای برای تمرین ندارد. می بیند اگر تمرین كند و اگر تمرین نكند مثل هم هست و به مسابقات كشوری اعزام نمی شود.اگر بازیكن شهرستانی در مسابقات انتخابی استان موفق به كسب سهمیه برای مسابقات كشوری شد مسئولین محترم می گویند این بازیكن توان بازی دررقابتهای كشوری راندارد. به هر ترفند و توجیهی كه شده بازیكن انتخاب نشده شیراز به مسابقات كشوری اعزام می شود .مسئولین عزیز می گویند هدفمان پینگ پنگ فارس هست اگر مقامی بیاورند افتخارش برای همه هست ! به خدا قسم كه این ظاهر قضیه هست.

برای نمونه در مسابقات اخیر انتخابی نوجوانان استان(تیرماه 87) در شیراز كه مسئولین مربوطه فرمودند دو نفر اول به تیم راهنمایی ملحق می شوند؛نفر دوم آقای حمید رضا موغلی(نفر سوم خردسالان كشور در سال 83 و نائب قهرمان نونهالان كشور در سال86) از گراش شد! ولی قبل از اعزام تیم راهنمایی به مسابقات مدارس كشور در تبریز، آقایان فرمودند ایشان حذف!كدام قانون به شما اجازه می دهد نفر دوم مسابقات انتخابی را حذف كنید؟برای چه سه بازیكن دیگر را بدون اینكه در مسابقه انتخابی شركت كنند انتصاب می كنید؟ اصلا برای چه مسابقه انتخابی می گذارید؟تیم كه از همان روز اول مشخص است !پس برای چه بازیكنان شهرستان ها را با وجود این همه مشكلات و بعد مسافت به شیراز می كشانید ؟معلوم است :مسلما برای توجیه و ظاهر سازی. آیا انتصاب فقط شایسته بازیكنان شیرازهست وبس؟ این طور می خواهید پینگ پنگ فارس پیشرفت كند؟به هر حال امیدوارم این درد دل ها را مسئولین محترم كشور ببینند شاید چاره ای اند یشیده شود.
و قابل توجه مسئولین زحمتكش استان تا زمانی كه به بازیكنان مستعد شهرستانی بها داده نشود نمی توانیم در كشورمطرح باشیم(البته بجز تك ستاره هایی كه هر چند ده سال یكبارظهورمی كنند) واینقدرحق بازیكنان شهرستانی را ضایع نكنید بالاخره آخرتی هم در كار هست!
وما شهر ستانیها تا زمانی كه در مقابل این همه اجحافی كه در حقمان می شود سكوت كنیم و هیچ نگوییم باید پسرفت بازیكنان خودمان را ببینیم.و به قول معروف(از ماست كه بر ماست).
به امید موفقیت و برقراری عدالت برای پینگ پنگ فارس

لطف کنید و برا مدتی بگذاریدش رو صفحه اول وبلاگتون
با تشکر
یكی از دل سوختگان و زحمت كشان پینگ پنگ فارس
ما گزاشتیم شاید بقیه هم بزارن.
طبقه بندی: تشکر، 

تاریخ : یکشنبه 19 دی 1389 | 02:07 ب.ظ | نویسنده : ساسان احمدنژاد | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.